Hantle i gary
Treningi Personalne

Zapraszam Panie i Panów w wieku od 16 do 99 lat na wspólne dbanie o kulturę fizyczną. Oferuję szeroki wachlarz treningów, które sprowadzają się tak naprawdę do jednego – zmian na ciele i duchu oraz lepszego samopoczucia.

Możesz trenować samemu lub w parze z kolegą, koleżanką, czy drugą połówką. Poza indywidualnym podejściem, aktywnym słuchaniem oraz pełnym profesjonalizmem, gwarantuję luźną atmosferę i 100% zajawki na treningu.

Waga
Odchudzanie czy przybieranie na masie to kwestia w dużej mierze diety, ale odpowiedni trening może mieć kluczowe znaczenie. Pomogę Ci określić realne cele, podpowiem jak zdrowo się odżywiać i poprowadzę krok po kroku. Będziemy monitorować proces zmiany wagi. Wyniki są po naszej stronie!
Sylwetka
Który z nas nie chce sylwetki w kształcie litery V. Która z nas nie chce okrągłych pośladków i szczupłej talii? Wpadajcie na trening, wiem jak to wypracować. W końcu zbijam piątki z Anatomią.
Siła
Ile frajdy przynosi przekraczanie własnych granic. A jeszcze lepiej, kiedy granice te można policzyć... np. w kilogramach na sztandze. Jeśli jesteś typem, który jara się dokładaniem ciężaru i testowaniem granic swoich możliwości, to ja jestem typem, który pomoże Ci testować je jak najdłużej i to nawet całkiem bezpiecznie.
Trening Funkcjonalny
Dla osób, które chcą poprawić swoje zakresy ruchu i być sprawniejszym na co dzień. Jeśli nie wiesz jak aktywować pośladki, a core kojarzy Ci się z komputerem to zdecydowanie powinniśmy się spotkać.
Przygotowanie Sportowe
Od pół roku nie wstałeś z krzesła w biurze, a szykuje się klawy wyjazd na narty? Coś tam biegasz, ale marzy Ci się udział w półmaratonie? Zadbam, by odpowiednio przygotować Twoje ciało! Zaufaj - sport to moja pasja.
Wady Postawy
Hiperlordoza. Barki i głowa wysunięte do przodu głowa. Zapadnięta klatka piersiowa. Brzmi strasznie, prawda? A żyje się z tym jeszcze gorzej. Zapraszam na zajęcia które zapobiegną, a także naprawią dysfunkcje w Twoim ciele.
KILKA SŁÓW O TYM
Jak Przebiega Współpraca ze Mną

Jestem nastawiony na budowanie długotrwałych relacji, dlatego każdą współpracę zaczynam od konkretnej rozmowy z nowym podopiecznym. Poniżej prezentuję standardowy schemat pracy ze mną.

1. Wywiad wstępny i pierwszy trening

Zaczynamy od wypełnienia kwestionariusza, które pomoże mi lepiej Cię poznać. Znajdziesz tam pytania o przebyte choroby i kontuzje, ograniczenia, ulubione ćwiczenia czy Twoje cele i doświadczenie na siłowni. Chcę dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej.

Podczas pierwszego treningu analizuję w jakim stanie przychodzisz. Sprawdzimy Twoje zakresy ruchu i zrobimy podstawowy trening, gdzie dowiem się jakie obciążenia będą dla Ciebie najlepsze.

Ustalimy również dowiedzieć się, jakie są Twoje krótko i długoterminowe oczekiwania wobec treningów z nami.

 

2. Pierwszy okres treningowy

Po określeniu długoterminowych celów, rozbijamy je na kilka okresów treningowych. Każdy z nich będzie trwał 4-8 tygodni i będziemy skupiać się w nim na jednym lub kilku aspektach.

Często zaczynamy od przywrócenia poprawnych zakresów ruchu, wzmocnieniu mięśni core oraz wyrobienia czucia mięśniowego. Jest to podstawa, bez której dalej nie zabrniemy za daleko.

 

3. Kolejne okresy treningowe

Analogicznie przebiegają kolejne okresy treningowe. W jednym z nich będziemy mocniej trenować np. mięsień czworoboczny grzbietu, aby chwilę później wykorzystać jego silę w martwym ciągu.

Nie oznacza to, że będziemy robić tylko czworobok – bez obaw 🙂

Ustalimy odpowiednią periodyzację treningu, by bezpiecznie osiągnąć zamierzone efekty w perspektywie długoterminowej.

 

4. Konsultacje online

Żaden z moich podopiecznych nie zostaje sam ze swoimi pytaniami treningowymi!

Poza czasem spędzonym razem na siłowni, często będziemy rozmawiać online. W razie jakichkolwiek pytań – wal śmiało. Jestem od tego, żeby Ci pomóc. W czym?

  • W tłumaczeniu różnych kwestii związanych z treningiem, dietą i regeneracją.
  • W przygotowaniu planu treningowego do domu czy na wyjazd.
  • W doborze sprzętu do pracy w domu jak np. rollery czy gumy.

Pracując ze mną, dostajesz dostęp do swojego folderu podopiecznego na dysku. Znajdziesz tam między innymi progres siłowy, kartę postępu do śledzenia wagi ciała czy materiały wideo z naszych treningów.

MOŻE NIE NAJWAŻNIEJSZE, ALE WAŻNE
Cennik Treningów Personalnych

Wychodzę z założenia, że hurtem taniej. Wierzę w Twoją motywację i wytrwałość w osiąganiu wymarzonych celów. Co więcej – pragnę to wspierać i wynagradzać! Mając to na uwadze, oferuję niższe ceny przy zakupie większej ilości treningów. Dokładny cennik solowych treningów personalnych poniżej. Natomiast godzina treningu w parach kosztuje 150 PLN, czyli po 75 PLN na głowę.

Interesuje Cię trening w trochę większych grupach?  Zapraszamy do kontaktu.

PAKIET 10 TRENINGÓW

1500 PLN
Trening 1h = 150 PLN

PAKIET 5 TRENINGÓW

850PLN
Trening 1h = 170 PLN

POJEDYNCZY TRENING

Trening 1h = 200 PLN

ZAWSZE SKORY DO ROZMOWY

Masz Pytanie?
Zadzwoń lub Wyślij Wiadomość