Trenuj w domowym zaciszu
Treningi Personalne Online

Nie wiem jak Ty, ale mi się zdarzało mieć ogromnego lenia przed wyjściem na siłownie. Czasami marzyłem, żeby mieć trochę sprzętu w domu i pyknąć sobie luźny trening w czterech ścianach. Bez ludzi, bez pośpiechu, bez jakiejś niewidocznej presji.

Teraz wszystkie siłownie są zamknięte, a my nie wiemy jak długo sytuacja się utrzyma. Z tego co mówią i robią Pisiury, to jeszcze sporo. Można się podłamać, szczególnie jak kocha się rekreacyjnie przerzucać tony żelastwa.

Proponuję treningi personalne online – w Twoim własnym domu.

Dlaczego warto trenować ze mną?

 

1️⃣. Pierwsze i najważniejsze – bo zmotywuję Cię do systematycznych treningów. Umawiamy się na dwa lub trzy spotkania w tygodniu i jedziemy z tematem. Nie ma wymówek. Terminów sztywno ustalonych łatwiej przestrzegać.

2️⃣. Bo wiem co, ile, jak i po co. Wszystko co będziemy robić na treningu jest poparte albo wiedzą z kursów, szkoleń czy książek; albo doświadczeniem i testami na swojej osobie.

3️⃣. To trening personalny, czyli dopasowany specjalnie do Ciebie. Trenując ze mną nie tracisz czasu na szukanie gotowych planów z których część jest po prostu niespójna, część wymaga sprzętu którego nie posiadasz, a reszta nie nadaje się akurat dla Ciebie

trening personalny online - trener Mateusz podczas treningu z podopiecznym
Trening Personalny Online - na czym to polega?
Wszystko co powinieneś wiedzieć o naszej współpracy

?️‍♂️ Do tej pory ograniczałem się do trenowania ludzi z Warszawy i okolic. Przy treningach online Twoje położenie nie ma znaczenia. Łączymy się o ustalonej porze na Skype lub Zoom i robimy wspólnie trening. Działam w ten sposób z podopiecznymi z różnych zakątków Polski.

? Zaczynamy od treningu testowego – za 100 PLN. Sprawdzę na nim Twoją formę, zakresy ruchu oraz zrobimy delikatny trening Full Body. Trochę pogadamy o Twoich celach, kontuzjach i sprzęcie który masz w domu. Dobrze jest się lepiej się poznać. Ustalimy terminy naszych wirtualnych spotkań, a następnie rozpiszę plan treningowy na najbliższy miesiąc.

? Treningi trwają standardowo godzinę, chociaż jeśli Ci się akurat nie spieszy, to mogą się delikatnie przedłużyć ?

 Po kilku spotkaniach, kiedy nauczysz się rozgrzewki możesz wykonywać ją samodzielnie. Dzięki temu zostanie nam więcej czasu na wspólny trening przy bardziej wymagających ćwiczeniach.

? Opcja 50/50 – połowa treningów ze mną, połowę działasz sam. Sprawdzi się świetnie dla bardziej zaawansowanych podopiecznych. Różni się tym, że widzimy się tylko raz w tygodniu. Na resztę treningów rozpisuje Ci plan do wykonywania samodzielnie. Na naszych wirutalnych meetingach skupimy się na trudniejszych ćwiczeniach i wprowadzaniu nowych.

? Jeśli chcesz trenować pod moim okiem lub masz jakiekolwiek dodatkowe pytania istnieje kilka możliwości kontaktu.
Wiadomość na Messengerze; maila na kontakt@hantleigary.pl lub formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

Cennik Treningów Online

Pakiet 5 Treningów

550 PLN = 110 PLN / trening

Pakiet 10 Treningów

1000 PLN = 100 PLN za trening
Najczęściej wybierany

Pakiet 50/50

550 PLN za 4 treningi + plan treningowy
Kilka faktów o treningu w warunkach domowych
Czy trening w domu ma sens?

Możesz się zastanawiać, czy da radę solidnie popracować w domu – bez ciężarów czy dużych maszyn.
Trening w domu ma sens, a oto kilka powodów dlaczego:

  •  Jesteś w stanie skutecznie budować siłę i szlifować sylwetkę. Możesz robić progres bez użycia sprzętu czy z kilkoma gumami i butlą wody. Jak się wkręcisz, to dokupisz trochę sprzętu.
  • To samo tyczy się zwinności, dynamiki i skoczności. Jeśli tylko masz kawałek przestrzeni i sąsiadów, którzy zniosą 10-15 min skakania to nie widzę przeszkód. Wrócisz po lockdownie zwinny jak puma!
  • Nie tracisz czasu na podróż między domem, a siłką. Dom to Twoja siłka. Możesz trenować o każdej porze dnia. Nie czekasz na wolny sprzęt. Totalny brak presji!
  • Zadbasz nie tylko o swoje ciało – soma – ale również o swoją psyche. Aktywność fizyczna jest ważnym elementem dobrego samopoczucia. Jest to dość istotne, szczególnie w obecnej sytuacji.